The vampire diaries RPG forum


Join the forum, it's quick and easy

The vampire diaries RPG forum
The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Нашият екип

       Administrators :
        Катрин Пиърс
Club "Nightlife" Tumblr_lvzs1xfd8c1r0e8bio3_250
         Chelsea Dawn Wayne.


         
Keywords

Latest topics
» Реклама на форуми
Club "Nightlife" EmptySun Apr 01, 2012 7:44 pm by Катрин Пиърс

» Гласувайте
Club "Nightlife" EmptySun Mar 25, 2012 1:26 pm by Jessica Parker

» ~ The Флууд..!
Club "Nightlife" EmptySun Mar 18, 2012 5:57 pm by Jessica Parker

» Да броим със снимки...
Club "Nightlife" EmptySun Mar 18, 2012 5:52 pm by Jessica Parker

» Club "Nightlife"
Club "Nightlife" EmptySun Mar 18, 2012 5:51 pm by Jessica Parker

» Търся си ..
Club "Nightlife" EmptySun Mar 18, 2012 5:30 pm by Jessica Parker

» Потребител на месец Март
Club "Nightlife" EmptySun Mar 18, 2012 5:28 pm by Елена Гилбърт

» Филм на месец Март
Club "Nightlife" EmptySun Mar 18, 2012 5:27 pm by Елена Гилбърт

» Песен на месец Март
Club "Nightlife" EmptySun Mar 18, 2012 5:27 pm by Елена Гилбърт

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Основен партньор





Club "Nightlife"

2 posters

Go down

Club "Nightlife" Empty Club "Nightlife"

Post  Елена Гилбърт Sat Mar 17, 2012 12:27 pm

Club "Nightlife" Nightclub-theme
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт

Posts : 24
Join date : 2012-03-16

Back to top Go down

Club "Nightlife" Empty Re: Club "Nightlife"

Post  Jessica Parker Sat Mar 17, 2012 1:35 pm

"Хъмм..." - бе първата мисъл нахлула в главата ми щом влязох в клуб "NIGHTLIFE". Основните цветове, които се виждаха тук бяха черно, синьо и цианово. За човешко око може би циановият цвят не бе особено приятен, но за мен бе идеален за място като това. Почти всяка вечер прекарвах времето си тук и малко неща можеха да ме учудят. Днес обаче заведението бе повече от претъпкано и това силно ме подразни. Въпреки това прикрих раздразнението си и се насочих към единствените свободни места на бара. Заех един от двата стола и си поръчах Маргарита. Докато чаках коктейла ми да стане се завъртях леко към тълпата. Някой танцуваха, други се натискаха, трети се смееха... Нищо необичайно за клуб. Завъртях се отново към бара и поех коктейла от ръката на бармана. Погледа, който бе впил в мен ме раздразни още повече.
-Какво? - рязко казах и мъжът се сепна. Обърна се и отново се зае с работата си. Извадих кутия със цигари от джоба си и запалих една. Безвредният за мен дим нахлу в дробовете ми носещ ми наслада. Отпих от коктейла си замисляйки се за живота си преди да пристигна в градчето и каква голяма част от него спокойно би носила названието трагедия...
Jessica Parker
Jessica Parker

Posts : 35
Join date : 2012-03-13
Age : 26
Location : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Back to top Go down

Club "Nightlife" Empty Re: Club "Nightlife"

Post  Елена Гилбърт Sun Mar 18, 2012 5:16 pm

-Джеръми вечерята е готова!Провикнах се аз от кухнята като след това погледнах очудено към Джена.
-Това е петият път в който викам.Намръщих се като оставих кърпата на масата, качих се бързо по стълбите и влезнах в стаята на Джер.Влезнах а там го нямаше, компютърът му беше включен, огледах наоколо .. "Нищо няма да стане ако хвърля един поглед" Седнах на стола като започнах да оглеждам.В бележките му намерих адрес на някакъв клуб "Nightlife" Станах и бързо излезнах от стаята му.
-Джена, съжелявам че те оставям сама но Джеръми е навън а на мен ми писна постоянно да се караме .. така де аз му викам той се прави на глух и клати глава.
-Ще трябва да вечеряш сама.Прегърнах леля Джена, взех си якето и излезнах.
С бърза крачка тръгнах по пустите улици, обръщяйки се след всеки шум.
Скоро бях и в центъра на града, огледах се и тръгнах по една малка уличка.В дъното и пишеше "Nightlife" и светеше така силно.
Влезнах вътре а тежкия мирис на тютюн и алкохол ме заля.Беше претъпкано и толкова тъмно и същевременно шумно.Бързо минах през тълпапа като отидох до бара ..
-Извинете да сте виждали едно момче около 1,68м. висок кестенява коса, тъмни очи със син суитчер ? Барманът поклати отрицателно глава.Сведох поглед като се обърнах и започнах да оглеждам.
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт

Posts : 24
Join date : 2012-03-16

Back to top Go down

Club "Nightlife" Empty Re: Club "Nightlife"

Post  Jessica Parker Sun Mar 18, 2012 5:27 pm

-Извинете да сте виждали едно момче около 1,68м. висок кестенява коса, тъмни очи със син суитчер ? - барманът поклати глава в отрицание.
"Боже мой?" - помислих си щом видях момичето, което питаше бармана за някакво момче.
"Та тя досущ прилича на Катрин..." - нова мисъл се за форми в главата ми. Определено знаех, че не бе тя защото Катрин сама намираше всички, а и не се обличаше така. Момичето се отдръпна и започна да оглежда заведението. Завъртях се леко към нея и лека усмивка, в никакъв случай приветлива, се настани на лицето ми.
-Без да искам чух за какво попита... - колебливо казах чудейки се дали не трябва да говоря на Вие.
-...и смятам, че не можеш да намериш това момче в претъпкан клуб пълен с такива. - свих рамене и се обърнах отпивайки от коктейла си и приключвайки с цигарата.
Jessica Parker
Jessica Parker

Posts : 35
Join date : 2012-03-13
Age : 26
Location : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Back to top Go down

Club "Nightlife" Empty Re: Club "Nightlife"

Post  Елена Гилбърт Sun Mar 18, 2012 5:36 pm

Вплетох пръсти в косата си, тук повечето от момчетата бяха с тъмни коси и сини суитчери или блузи, лесно можех да се объркам.
Без да искам чух за какво попита Обърнах се рязко към момичето .. точно когато щях да я питам дали го е виждала ...и смятам, че не можеш да намериш това момче в претъпкан клуб пълен с такива. Благодаря ти, много ми помогна.
-И аз така си помислих, казах нервно .. -Аз .. аз съжелявам, просто брат ми ..загрижена съм за него а и постоянно създава проблеми .. страх ме е да не направи някоя глупост.Дори изречението ми не прозвуча много смислено.
Мисля че това беше началото на едно запознанство.
-Аз съм Елена.-Усмихнах се.
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт

Posts : 24
Join date : 2012-03-16

Back to top Go down

Club "Nightlife" Empty Re: Club "Nightlife"

Post  Jessica Parker Sun Mar 18, 2012 5:51 pm

-Аха... - казах без да ми пука особено... Тоест не трябваше да ми пука... Изречението и бе доста объркано, но въпреки това разбрах горе-долу какво иска да каже.
"Брат и значи..." - замислих се... Винаги можех да и кажа: " Хей, успокой се! Той може и да не е станал нечия вампирска вечеря." - да бе как не.
-Аз съм Елена. - каза момичето изтръгвайки ме от мислите ми.
"Знаех си, че не е Катрин..." - вътрешно се усмихнах.
-Джесика. - продумах и отпих от коктейла си. Изглеждаше на... Е, приличаше на ученичка та не ми бе много ясно какво точно щеше да прави ако тук се навъртаха полицаи...
-Но предпочитам Джес, Джеси, Ан... - допълних посочвайки с поглед празното място до себе си.
-Няма ли да седнеш?
Jessica Parker
Jessica Parker

Posts : 35
Join date : 2012-03-13
Age : 26
Location : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Back to top Go down

Club "Nightlife" Empty Re: Club "Nightlife"

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum